Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 37050251-06
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 83% Вискоза 17% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37070250-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 27088630-06
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27099047-08
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J20J218182-AB0
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ J20J218180-AB0
6.290 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012626
3.790 МКД
Заштеда -50%
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27095782-07
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS012128
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011726
3.990 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011724
2.190 МКД
Заштеда -50%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011601
3.690 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 193654_BG
1.890 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД