Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS009395
Isbn: M1GR66Z2TX0-G77G
5.190 МКД
5.190 МКД
3.633 МКД
Заштеда: 1.557 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50% Вискоза 40% Памук 10% Свила

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DM0DM10179-DMN
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DM0DM10178-C87
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1409387-11
1.259 МКД
Заштеда -30%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1419676-11
1.839 МКД
Заштеда -20%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1419641-11
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1409301-11
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50457665-404
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50442156-402
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL