Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SPRINGFIELD

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 0097353-51
2.290 МКД
2.290 МКД
1.374 МКД
Заштеда: 916 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014462-07
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67014460-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ33 K9YI1 F1BA
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ14 KBK32 G1CA
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013607A-8AQ
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6702A {23650P}993
4.263 МКД
Заштеда -30%
6.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GZ4RQ08 KB212 G1CA
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ06 KC2B1 G8DK
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
2.290 МКД
2.290 МКД
1.374 МКД
Заштеда: 916 МКД
Извести ме за попуст
2
1