Барај
%
×
Forever denim with replay
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: LVA7298-0002
0 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 58% ПАМУК 42% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-4089
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012047A-8YX
4.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012076A-1PB
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3704E {23650P}138
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ13 KC5H2 G831
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
2
1