Барај
%
×
Forever denim with replay
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DG24SWSK07-4089
0 МКД
6.190 МКД
4.952 МКД
Заштеда: 1.238 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ LVA7298-0002
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012047A-8YX
4.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012076A-1PB
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3704E {23650P}138
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ13 KC5H2 G831
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
6.190 МКД
4.952 МКД
Заштеда: 1.238 МКД
Извести ме за попуст
2
1