Барај
%
×
Live in LEVIS
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DG24SWSK07-1001
0 МКД
6.190 МКД
4.952 МКД
Заштеда: 1.238 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 221873_EC
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 220421_WT
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA09931 0GRAC 100
10.072 МКД
Заштеда -20%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW17793-YBH
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50522423 102
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 217931_EC
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ LVA7298-0001
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223078-YAF
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK57-1001
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK31-1001
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ04 KC6V1 G011
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012064A-3KU
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
0 МКД
6.190 МКД
4.952 МКД
Заштеда: 1.238 МКД
Извести ме за попуст
2
1