Барај
%
×
Geox - step out in style
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
PARFOIS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 218069_GN
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 44% ПОЛИЕСТЕР 56% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ LVA7298-0002
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 217928_GN
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-4089
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 215868_LM
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012047A-8YX
4.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012076A-1PB
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3704E {23650P}138
6.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ13 KC5H2 G831
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1