Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654484-11
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав 80% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226905 001
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 001
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468117 456
890 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000699-50
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000301
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45