Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0657129-15
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПАМУК 27% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226905 001
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 001
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468117 456
890 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000699-50
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000301
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1