Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0657136-12
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 67% ПАМУК 31% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226905 001
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 001
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П HB50468117 456
890 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000699-50
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000301
990 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1