Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654518-43
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 77% ПАМУК 19% ПОЛИЕСТЕР 2% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000700-92
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000701-91
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67020687-92
890 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000695-92
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000698-92
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV902012001 208
534 МКД
Заштеда -40%
890 МКД
Големина
39
43
39
43