Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0657132-46
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПАМУК 27% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 002
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226895 002
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 003
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000700-92
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000701-91
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67020687-92
890 МКД
Големина
42
45
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1