Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 37054030-99
Šifra proizvođača: 37054030
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 34% Вискоза 30% Волна 30% Полиамид 04% Кашмир 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 6 PACK 4484830-98
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484824-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-88
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50491294-960
790 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50484140-001
990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-100
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-001
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484826-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614746-14
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614745-99
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484831-98
1.190 МКД