Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26G1E04341-9999

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 216769_BK
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 218262_BK
5.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 215341_BK
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214492_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214476_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214184_BK
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67080432-99
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050444-99
11.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67040254-99
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214178_BK
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ MS6T3QJ8760000-G24
13.314 МКД
Заштеда -40%
22.190 МКД
Големина
38
39
37
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ MS6T3QJ8750000-G24
6.396 МКД
Заштеда -60%
15.990 МКД
Големина
36
40
37
38
39