Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 218262_BK
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 216769_BK
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 215341_BK
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214492_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214476_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214184_BK
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67080432-99
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050444-99
11.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67040254-99
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214178_BK
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 210632_BK
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1