Барај
%
×
Okaidi new collection
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
DAN JOHN

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: DJ001760
Isbn: XUNK33-0006-ANNMORO
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
BITSIANI & DAN JOHN SS24

Промоцијата се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U35E5A00046-6006
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 67040643-30
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U1144V00022-6009
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
39
40
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
45
46
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1