Барај
%
×
Live in LEVIS
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
GEOX

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: U1144V00022-6009
4.374 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 42,5
  42,5
 • 43
  43
 • 43,5
  43,5
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ПЕ 25% КОЖА 20% ПУ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ DJ001760
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U455WC00022-6018
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 67040643-30
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
4.374 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1