Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
PARFOIS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 217144_BK
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ RGWH2I {C0001S}003
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67034479-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D828UC000FM-9999
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D458UC0TUHH-9999
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D45VCB0TU66-9999
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67024477-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67014014-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67063689-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLJFRA SAT08 BLACK
8.632 МКД
Заштеда -20%
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67012530-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLPRC7 LEA03 BLACK
7.112 МКД
Заштеда -20%
8.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLPJES LEA05 BLACK
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
2
1