Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67012530-99
Šifra proizvođača: 67012530
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 04% ЦИНК ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 09% ПОЛИЕСТЕР 91% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 77050263-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 77050265-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ RGWH2I {C0001S}003
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67034479-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D828UC000FM-9999
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D458UC0TUHH-9999
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D45VCB0TU66-9999
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67024477-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67014014-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 217144_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67063689-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GFLJFRA SAT08 BLACK
7.553 МКД
Заштеда -30%
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1