Барај
ЧЕВЛИ
HUGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 50428711-401
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50452239-401
18.990 МКД
Големина
6
7
8,5
9
9,5
10
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U026QC00022-4002
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U15AYC02214-4002
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2C6N
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13