Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 203074_YL
2.290 МКД
1.603 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 2%Полиуретан, 98%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.603 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
2
1