Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220904_YL
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221221_YL
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_YL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_MD
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG93 10710 CHU
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWW92 19730 YEL
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219442_MD
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_YL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67070435-14
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-14
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220905_YL
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_YL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67014477-10
2.490 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1