Барај
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
GUESS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: GSS009405
Isbn: U92F16JR00A-G7ER
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Памук 5% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara