Барај
%
×
Okaidi new collection
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
SPRINGFIELD

РАЗНОБОЈНО

Шифра на артикл: 1257250-15
1.790 МКД
1.790 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН