Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
SPRINGFIELD

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: 1257251-24
1.790 МКД
1.790 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0WC
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV905042001 024
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50480170 306
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50469786 972
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50480170 311
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
1.790 МКД
1.790 МКД
1.432 МКД
Заштеда: 358 МКД
Извести ме за попуст
2
1