Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
BOSS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: 50514951-970
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0WC
2.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV905042001 024
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03290-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50480170 306
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50469786 972
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П HB50480170 311
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL