Барај
%
×
Forever denim with replay
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SCOTCH&SODA

БЛУЗА

Шифра на артикл: SS176298-6864
0 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 1.098 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 45% МОДАЛ 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765943-28
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-43
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065748-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765938-20
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765951-28
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67910470-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
0 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 1.098 МКД
Извести ме за попуст
2
1