Барај
%
×
Geox - step out in style
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765938-20
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

SPRINGFIELD SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ВИСКОЗА 30% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67054060-43
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065748-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 217303_GN
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS176298-6864
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67910470-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1