Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 87060533-52
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92%Полиестер 08% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6819257-12
1.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87034044-52
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079820-16
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079766-15
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 21SWBW40-5027
4.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765459-15
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765351-16
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765343-16
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87004028-50
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1089560-16
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079707-15
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1089544-15
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL