Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
DESIGUAL

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 22SWDD48-5053
4.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37020080-TC
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37010064-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37000065-TM
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37091304-TN
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37051305-TM
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37020300-BL
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 3083321-13
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 3083321-14
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 27048630-TM
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 27068629-TN
1.490 МКД
Големина
34
36
38
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 56327-0246
2.723 МКД
Заштеда -30%
3.890 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 27037127-TM
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWED02-5053
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWED06-5053
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
S
M
L