Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
SUPER DRY

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: M7110300A-3LS
Провери достапност
 • 30
  30
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% ПАМУК 2 % ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50468454-308
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110334A-THY
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
27
30
32
34
36
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110303A-ZTV
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
30
32
34
36
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110298A-GUL
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 160726-2131
2.145 МКД
Заштеда -50%
4.290 МКД
Големина
31
32
33
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0439649-91
1.000 МКД
Заштеда -50%
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011254A-VZ7
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
16.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2011832A-7PO
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010676A-GCI
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL