Барај
%
×
KIDS COLLECTION
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
SUPER DRY

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: SDM7110433A-1KM
0 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 30
  30
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 7137001-92
2.290 МКД
Големина
28
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67066724-39
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67066724-37
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ TA5U1B A58
5.590 МКД
Големина
33
30
31
32
34
35
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0437072-91
2.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ RM9907 {84387}535
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
33
30
31
32
34
36
38
0 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1