Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 17072528-99
Šifra proizvođača: 17072528
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ЃОН: 100% ГУМА ВЛОШКА: 100% ОВЧА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 217275_OW
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 217275_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218290_SV
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218093_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-5322
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-9999
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D459BB000TU-2004
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D45F2A0AJ22-2221
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D16Y7C000HH-5322
5.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_GD
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D457NA0TUHH-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41