Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 188074_HM
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Состав 10%Стакло, 10%Школка, 20%Бисер, 20%Замак, 40%Железо

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191131_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД