Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 216845_HM
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% СМОЛА 20% ЦИНК 30% АКРИЛ 30% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1