Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 37095906-43
Šifra proizvođača: 37095906
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиестер 30% Рециклиран полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37097761-43
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37037764-43
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6884889-27
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 199033_GN
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013200
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L