Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS011536
Isbn: W2RD09WE0L0-P30G
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 90% Полиестер 10% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW11023-1AB
2.690 МКД
Заштеда -60%
6.790 МКД
Големина
27
27
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17092879-TM
390 МКД
Заштеда -56%
890 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17054760-TO
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
05
06
07
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17092879-TN
390 МКД
Заштеда -56%
890 МКД
Големина
06
07
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17036315-TM
750 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J217107-1BY
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
27
28
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 21WWFD13-5162
2.590 МКД
Заштеда -51%
5.290 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА A048860KDAU-01
8.690 МКД
Заштеда -40%
14.490 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 00S06C0ABBR-01
5.690 МКД
Заштеда -40%
9.490 МКД
Големина
27
28
29
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW10639-1A5
3.190 МКД
Заштеда -40%
5.290 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009976
1.749 МКД
Заштеда -70%
5.790 МКД
Големина
27
27
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17010804-TN
1.290 МКД
Заштеда -13%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L