Барај
%
×
Okaidi new collection
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: 50480283-001
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 100% СВИЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50494277 001
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50480284-001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50480291-001
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1