Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37010071-32
Šifra proizvođača: 37010071
690 МКД
690 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37097724-35
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS013898
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 37041276-32
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37001054-30
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL