Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 67055757-30
Šifra proizvođača: 67055757
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ПОЛИЕСТЕР 42% ПАМУК 03% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 218460_KK
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1