Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 87025659-68
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • 23
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% Вискоза 20% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 87039030-68
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87057651-68
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87045643-68
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87054053-68
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L