Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 87030569-09
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Полиестер 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 87045644-07
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 1339664-96
1.039 МКД
Заштеда -20%
1.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 87054016-07
990 МКД
Големина
XS
S
M
L