Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
KIKO MILANO

СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР

Шифра на артикл: KM0050204900044
Šifra proizvođača: KM0050204
470 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СУНЃЕРЕСТ АПЛИКАТОР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Хидрофилик фоам
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
240 МКД
Sačuvano u omiljne
190 МКД
Sačuvano u omiljne
470 МКД
Sačuvano u omiljne
570 МКД
Sačuvano u omiljne
440 МКД
Sačuvano u omiljne
620 МКД