Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
KIKO MILANO

СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM0010600520044
Šifra proizvođača: KM00106005
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 200 Hazelnut
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
620 МКД