Барај
%
×
Okaidi new collection
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 219337_EC
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 15% ПОЛИЕСТЕР 85% ПАМУК / ЛИЦЕ: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПАМУК / ВЛОШКА : 100% ПАМУК / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218888_EC
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45XAB000TU-1000
7.592 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
38,5
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218841_OW
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67045733-01
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45NNC000BC-1000
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ CKYW0YW01026-0F9
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1