Барај
%
×
Live in LEVIS
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67095746-09
Šifra proizvođača: 67095746
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУТЕРАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИУТЕРАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИЕСТЕР ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219019_NU
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45SVC022CF-5V2L
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45D4B00043-5322
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25TPA00022-5000
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL 748
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-253
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBIGMONA-380
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218497_BG
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ UG1152685-SEL
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJRIM PAT03 NATU
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D35RPA000FM-8191
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67086317-08
2.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1