Барај
%
×
Live in LEVIS
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67005739-OR
Šifra proizvođača: 67005739
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИУТЕРАН 04% ЦИНК ПОСТАВА: 04% ПОЛИЕСТЕР 96% ПОЛИУТЕРАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 100% ПОЛИУТЕРАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218888_GD
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006346-OR
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D35QGB000Y2-0688
9.490 МКД
Големина
35
36
37
37,5
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45LXZ000Y2-2261
6.990 МКД
Големина
36
38
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45RLB022NF-5258
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45V0B0CF43-2X6N
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMNOVEL-045
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218622_GD
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218047_GD
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJSHY LEM03 GOLD
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218171_GD
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218063_GD
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1