Барај
%
×
Live in LEVIS
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67006340-PL
Šifra proizvođača: 67006340
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 04% ЦИНК ПОСТАВА: 04% ПОЛИЕСТЕР 96% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 10% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН 10% ТЕРМОПЛАСТИКА ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075731-PL
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67045989-GM
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67016319-PL
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBRYANNA-751
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJEDE LEM03 SILVE
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 217228_SV
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJSH2 FAB03 SILVE
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67044457-PL
2.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67040292-GM
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1