Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: J25AVA022BC-0700
4.290 МКД
3.432 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 45% ПОЛИУРЕТАН 45% КОЖА 5% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J150RA01511-0659
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
35
36
37