Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 87044761-02
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J158MC0NFQD-1206
3.590 МКД
Големина
30
32
34
35
36
28
29
31
33
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6N1QJ8570000-A28
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15LXI01JLT-1548
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 43027739-01
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
36
37
39
40
41